>> Kosmetika

30. května 2007 v 7:04 |  Móda

Jitka s nejdelšími nehty v České republice?

Nehty Jitky Geislerové z Nového Města nad Metují měří zhruba 11 centimetrů a chce se s nimi letos na festivale kuriozit v Pelhřimově ucházet o zápis do knihy rekordů. Jedná se o její vlastní nehty, potažené nehtovým gelem.

Majitelka patrně nejdelších nehtů v ČR provádí všechny běžné pohyby naprosto samozřejmě, žádnou neohrabanost není v jejich pohybech vidět.

"Dá se s nimi dělat úplně všechno, kdysi jsem říkala, že si s nimi nevyndám kontaktní čočky, ale to už není pravda. Nevyndáte si je s o něco kratšími, ale s takhle dlouhými už to jde. Běžně se starám o domácnost a nemám žádné problémy. Já už je vůbec nepociťuji. Prostě je někdo chce a má je a naučí se s nimi žít, to je stejné jako dlouhé vlasy.

V nemocnici se mě kdysi jednou ptala pacientka, zda jí nerozepnu před vyšetřením řetízek, že si ho musí sundat a já jsem jí ho normálně rozepnula, ale nevím, zda

mě jen nezkoušela," říká Jitka Geislerová, která tuto ozdobu vlastní už asi deset let a neodmyslitelně k ní patří. Jsou i její vlastní reklamou, protože je majitelkou školy, specializované na školení vizážistů, nehtových designérů, kosmetiček, pedikérů a manikérů. Některé svoje studentky už inspirovala, aby si podobnou ozdobu pořídily, ale všechny to prý většinou brzy vzdají.

Nezapomínejte nalíčit své paže a dekolt

Někdy je třeba zakrýt nedokonalosti nejen pleti obličeje, ale i dekoltu nebo paží. Jaký make-up je nejvhodnější použít, abyste si nezamazala oblečení?

Make-up je někdy třeba použít i na jiné partie, než jsou ty obličejové. Objeví se vám pupínek v dekoltu nebo na paži a nevíte co s ním? Pro tyto případy existují speciální tělové make-upy nebo pudry, které jsou odolnější než ty obličejové. Jsou odolné zejména vůči vodě a rozmazání.

Na českém trhu je k dostání například make-up pro tělo AirStocking FOR BODY, který chrání před UV zářením typu A i B, propouští pot a je voděodolný. Drobné jizvy a skvrny se zakryjí a vaše tělo bude dokonalé. K odstranění stačí použít vodu a mýdlo. Od stejné značky je k dostání AirStocking DIAMOND Décolleté, který obsahuje 0,1 karátu diamantového prachu.

Složky přírodního hedvábí a obsažené aminokyseliny mají hydratační účinky na kůži. Kofein a výtažky zeleného čaje zlepšují prokrvení a podporují přirozený metabolismus kůže a její tonus. AirStocking nanášejte na čistou, suchou a depilovanou pokožku. Intenzivně protřepejte nádobku a nanášejte postupně ze vzdálenosti 20 cm na potřebnou délku nohou. Pečlivě rukama rovnoměrně rozetřete, aby se vytvořil jednotný odstín a necháte zaschnout.

Výsledný efekt vypadá precizně a pokožka se jím rozzáří. Jestliže má vaše kůže nedostatky, které se vám nelíbí a které nechcete ukazovat, je AirStocking jistě nejlepším řešením a také jedním z nejlepších produktů v tomto odvětví na českém trhu.

Flashdance - disko make up je zpět

Nosí se barvy ,,high energy". Disko je zpět. Injekce vitality, která obličej rozzáří třpytivými, zářícími, výraznými, a hlavně odvážnými a energickými barvami. Návrháři oživují diskotéková léta, barvy jejich modelů přímo křičí. Navlékají znovu legíny a široké elastické čelenky natáhnou na vlasy. Modelky jako by z oka vypadly Jennifer Beals alias Alex z Flashdance. Platí jediné pravidlo: čím tepleji bude, tím více barvy přidejte. Záleží už jen na vás, jestli se odvážíte a ztotožníte se s novým trendem.

60. léta a šaty koktejlového střihu s empírovým pasem, elegantní rukavičky až k loktům. Kulaté sukně, které jsou vysoce módní i teď. Tříčtvrteční rukávy u sak, která se nosila s obepnutou sukní, která krásně tvořila siluetu. 70. léta a etnické vzory, hippie styl. 80. léta, nová vlna, nová hudba i nový styl Effie White. Jedné ze zpěvaček z nového filmu Dreamgirls, který přímo perfektně mapuje a přibližuje všechny etapy módy, které ovlivní letošní líčení.

Kosmetické firmy berou inspiraci u módních návrhářů. Je známo, že móda se pravidelně vrací v cyklech, líčení jde ruku v ruce s módou a toto léto se opět vrací o takových 30 let zpět. Ale nejedná se o čistou podobu let Horečky sobotní noci, nýbrž o mix několik dekád. Barvy šedesátých let, pop artu, minisukně… se mísí s léty sedmdesátými, a do toho se přidávají léta 80., což jsou léta atraktivních hereček jako Kim Basinger, Sharon Stone a éry nových modelek: Claudia Schiffer, Cindy Crawford, Linda Evangelista, Elle MacPherson y Naomi Campbell s jejich perfektními mírami 60-90-60 a doba, kdy se rodí punk. Agresivní look, vlasy vyčesané na pankáče, část obočí se odstraňuje nebo markantně zvýrazňuje. Ženy působí drsným, občas mužským, ale i laciným dojmem, stačí připomenout Madonnu. Nic takového nás ale v líčení naštěstí nečeká.

Šílenství kolem neonu a 80. let má totiž svoje pravidla. Líčení a šaty slouží jak na den, tak i na večer. Šaty jsou bud dlouhé nebo krátké s legíny, oversized trička a halenky. Je to trend, který vyžaduje notnou dávku osobitosti, vložte do toho kus sebe. Nemějte strach, že si budete muset tupírovat vlasy, abyste byla nejvíc in. Právě naopak, naličte se výrazně, ale vlasy ponechte volné, učešte je, jak jste zvyklá, moderně. Nic nepřehánějte, je hlavní, ať působíte přirozeně.

V líčení se jedná o záplavu barev. Na vašem obličeji vykouzlete duhu barev. U očních stínů převažují barvy jako světle fialková, intenzivní tyrkysová, oranžová, hluboká purpurová, fuchsiová, zelená, modrá. Oblíbené barvy návrhářky Agathy ruiz de la Prada. A třpytivé metalické barvy - zlatá, stříbrná a bronzová. Prostě takové barvy, které přinesou optimismus nejen na vaše tváře. Barvy můžete kombinovat podle libosti. Například kontrast žluté s tmavě modrou, zelené s fuchsiovou a oranžovou, tyrkysové s růžovou… Spíš dbejte na to, aby se hodily k vaší osobě. Na oči se přidávají třpytivé částečky nebo tekuté stíny a linky, které dodají oku pronikavý pohled a déle vydrží. Linky i protáhněte, vaše oko nabude nového kočičího vzhledu. Řasenka je nejlepší sytě černá nebo hnědá. K novému trendu patří i kouřové líčení, kterým se sice nic nezkazí, ale ani se nejedná o žádný experiment.

Na tváře naneste přirozenou barvu make upu, aby váš obličej vypadal zdravě. Nesnažte se přidávat tmavší odstíny pro vzhled opálené pleti, nic se nesmí přehánět. Poté se dají použít rozjasňovače a nakonec na líce přidat růžovou, oranžovou nebo bronzovou tvářenku. Podle toho, zda se jedná o slavnostnější příležitosti, se nanesou třpytky.

Odstíny rtěnek jsou většinou přirozené, nahé - malinové, narůžovělé, oranžové nebo samotný průhledný lesk na rty, ale přípustné jsou i křiklavě červené. Tvrdě orámovaná ústa tužkou o dva odstíny tmavší než je rtěnka také ponechte v šuplíku. Je vidět, že hlavním bodem nalíčení na vašem obličeji, jsou oči. Inspirujte se třeba u maskérů a stylistů , kteří líčí pro přehlídky Emanuela Ungara, Calvina Kleina nebo Chanel.

Podle nových trendů se můžete nalíčit jak na diskotéku, party, to přidejte třeba i třpytky, tak i do práce, jen si dejte pozor, ať to nepřeženete s množstvím a kombinacemi barev. S úžasných barev, ale špatného nalíčení a smíchání, by totiž mohl vyjít špatný celek. Barevně slaďte i s oblečením. Hlavní je nic neřešit a jen si make up dokonale užít, zní motto pro léto.

Několik tipů pro krásné a dlouhé řasy

Poslední tečkou perfektního očního make-upu jsou řasy. Většina žen jim věnuje velkou pozornost, jelikož správnou péčí o řasy a nalíčením řas dokážeme vykouzlit intenzivnější a zářivější pohled.

Péče o řasy
Hlavní zásadou správné péče o řasy je pravidelné večerní odličování. Pokud jdeme spát s neodlíčenýma očima, řasy jsou tvrdé, vysušené a snadno se lámou. Velice příznivé jsou krémy obsahující pěstící složky, které vyživují řasy od kořínků ke konečkům. Krémy řasy změkčí, zjemní, řasy zhoustnou a budou podstatně zdravější. Velkou výhodou je, že se pěstící krémy nanáší na noc.

Dodejte řasám správný tvar
Nejjednodušším stylem správného tvarování řas je tvarování pomocí kleští. Řasy by se měly ohýbat těsně před tím, než je nalíčíme, jelikož po nalíčení jsou tuhé a těžko se s nimi pracuje. Kleště se nasazují co nejblíže k víčku a stisknou se, vhodné je též stisknout několikrát směrem od kořínků ke konečkům, řasy jsou pak lépe tvarované.

Líčení řasenkou
Řasenka je pro většinu žen nejoblíbenějším líčidlem a bez namalování řas by nešli ani ven s košem. Řasenka představuje neocenitelný způsob, jak zkrášlit řasy, zejména jsou-li krátké a světlé. Chceme-li řasy obarvit opravdu bohatě, položíme kartáček kolmo k oku. Maskara se nanese přímo na řasy a sroluje se až ke kořínkům. Kartáčkem pohybujeme do té doby, než se řasy dostanou mezi jednotlivé štětinky. Po té se řasy protahují po celé délce. Nejrozšířenější barvou řasenek je černá. Hodí se ke každému líčení i oblečení, možná proto ji ženy používají nejčastěji. Pro podtržení barvy očních stínů můžeme zvolit barevnou řasenku.


Oddělování řas
Slepené řasy dokáží značně pokazit naše nalíčení. Tento problém dokáže hravě odstranit kartáček či hřebínek na řasy. Ovšem nejlepším způsobem je oddělit řasy pomocí jehly. Jedinou nevýhodou je časová náročnost. Efekt je ovšem vynikající a jednoznačně nejlepší. Zavírací špendlík se řasami protahuje od konce víčka ke konečkům řas.


Pořiďte si kulmu na vlasy
V poslední době jsou velice populární kulmy na řasy, které se už nepoužívají jen v kosmetických salónech. Kulma je výborná v tom směru, že se přizpůsobí vašim řasám, oddělí řasy slepené řasenkou, důkladně pročeše, natočí, zafixuje a hlavně nezničí. Váš pohled bude okouzlující.

Jak si kvalitně vykouzlit kouřové oči

Kouřové oči znaly už ženy ve 40. letech. Sice k tomu neměly až tak kvalitní kosmetiku a ani takový výběr barev, ale svůdný a zářivý pohled si vykouzlily taky.

Výhodou kouřového stínování je, že se dá nosit jak přes den, tak i večer. Pro večerní líčení je ale přímo perfektní, protože potřebujeme oči více zvýraznit.

Pomůcky
  • Podle barvy očí a taky podle odvahy potřebujeme stíny ve dvou odstínech, a to jeden světlý a druhý tmavý. Nejlépe vypadá tmavě šedá až černá, temně fialová, hnědočerná, zelená.
  • Měkká černá kajalová tužka na oči.
  • Řasenka pro objem, nejlépe černá.
  • Vatové tyčinky.

Správný postup

  1. Začínáme vždycky s dokonalým odlíčením. Na oční víčka naneste trochu tělového pudru, který jemnou pokožku zafixuje a malování tak lépe přilne a drží.
  2. Potom štětečkem naneste světlý stín do vnitřního koutku a rozetřete směrem k obočí do ztracena. Tmavý stín nanášejte z vnějšího koutku oka směrem k vnitřnímu koutku a zároveň slabší vrstvu nahoru pod obočí. V místě pod obočím barvu opatrně prstem rozetřete, aby působila jen jemně.
  3. Další tmavou vrstvu naneste z vnějšího koutku směrem k vnitřnímu, ale dolů pod spodní řasy. Tohle jako by "véčko" je základem pro kouřové nalíčení.
  4. Pak vezměte černou tužku na oči a celé oko kolem obmalujte. Aby nevzniklo silné orámování, můžete linku lehce rozetřít vatovou tyčinkou.
  5. Na závěr si lehce pudrem poprašte řasy a naneste objemovou řasenku, klidně ve dvou vrstvách.

Méně výrazněji

Jestli vám připadá, že byste snesla jemnější kouřové líčení, vynechejte tu pasáž, kde se tmavý stín nanáší pod obočí a stín jen do ztracena prstem rozetřete z vnějšího koutku směrem k vnitřnímu.
Také je možné vynechat orámování oka linkou a linku jen vkreslit dovnitř oka kolem horního i spodního víčka. Zpočátku budete mít oko výrazné, ale oční slzy vám linku po chvíli zjemní. Jinak postupujte stejně.

Rada na závěr

Používejte kvalitní kosmetiku, protože jen tak bude i vaše nalíčení kvalitní a dlouhotrvající. Vyhnete se spoustě nepříjemností jako jsou rozmazaná řasenka, pálení a slzení očí, apod.


Zdroj fotografií: Englishvod.net, Asos.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Thomasdualt Thomasdualt | E-mail | Web | 7. února 2017 v 19:26 | Reagovat

Hey gang, maybe I am posting it at a wrong place, I just smell that people have alive discussion at this place.
I am looking for someone with an experience of MAKING MONEY with EBAY AFFILIATE? I made some cash with ITUNES before but not much. My friend has suggested to buy a website design ebay at 999webdesign.com (here is URL if you are lazy to type it, http://999webdesign.com/ - direct link - "TURNKEY WEBSITES FOR SALE") - I hope it can work! It looks like they are making good MONEY MAKING SITES. Don't you mind share your opinion and experience? I was not able to find a good looking
FREE AFFILIATE WEBSITE and 999webdesign.com sounds promicing. See ya!

2 mamaeka mamaeka | E-mail | Web | 2. března 2017 v 13:00 | Reagovat

Sebagai orang tua yang baik dan peduli dengan masa depan sang anak nantinya. Pastinya akan memikirkan jauh-jauh hari mengenai keberlangsungan hidup sang anak kelak. Untuk mengatasi permasalahan tersebut, maka saat ini sudah tersedia berbagai cara alternative untuk memajukan keberlangsungan hidup sang anak. Salah satunya dengan membeli program asuransi pendidikan. Program ini saat ini sedang menjadi perbincangan yang hangat di kalangan orang tua. Hal ini di karenakan saat ini banyak modus kejahatan penipuan yang menggunakan program asuransi pendidikan tersebut. Sehingga hal ini sangat meresahkan masyarakat terutama para orang tua.Saat ini yang sedang marak terjadi di kalangan masyarakat tersebut adalah mengenai pembelian asuransi pendidikan untuk anak. Namun, pada kenyataannya asuransi pendidikan tersebut malah berbuah kedalam hal-hal yang tidak dinginkan oleh orang tua. Untuk itu, untuk meminimalisir hal itu terjadi pada mereka yang belum mengetahui hal tersebut. Maka ada beberapa cara untuk memilih asuransi pendidikan yang tepat dan sesuai dengan apa yang orang tua inginkan untuk kelangsungan hidup anak mereka. Di dalam kesempatan ini saya akan memberikan beberapa cara untuk memilih asuransi pendidikan yang paling tepat, demi tumbuh kembang sang anak.Ibu yang Baik, Seperti Apa?Adapun untuk cara yang pertama dalam memilih asuransi pendidikan yang tepat untuk anak adalah anda harus mengenali terlebih dahulu mengenai seluk beluk prerusahaan asuransi pendidikanВ  tersebut. Hal ini dikarenakan di Indonesia khususnya memiliki banyak perusahaan asuransi yang sudah memiliki fasilitas asuransi pendidikan. Untuk itu, butuh kecermatan bagi orang tua yang ingin membeli asuransi pendidikan untuk anak mereka tersebut dengan cara memilih asuransi pendidikan yang paling tepat dan paling baik di antara yang lainnya. Dengan demikian, ketika anda bisa memilih perusahaan yang tepat maka anda akan terhindar dari rasa kekecewaan dan di harapkan asuransi pendidikan tersebut akan menghasilkan seperti apa yang orang tua inginkan terhadap anaknya. <a href="http://mamaeka.com/cara-memilih-asuransi-pendidikan-yang-tepat/">Cara Memilih Asuransi Pendidikan Yang Tepat </a>

3 KostaFROST KostaFROST | E-mail | Web | 15. března 2017 v 7:48 | Reagovat

Каждый день рождаются и умирают предприятия малого бизнеса. Этот процесс
не остановить ни в одной стране. Сколько всего существует таких структур,
не под силу подсчитать ни одному статистику.
Впрочем, статистика здесь не главное. Ведь каждый такой проект – это судьбы
конкретных людей. Как найти свою стезю и быть успешным?

Каждому – свое. Даже если кажется, что все в округе уже расхватали самые лакомые
куски пирога, четко определите, чем же будете заниматься именно вы. Найдите свою нишу.
Сконцентрируйте свои усилия на узком рыночном предложении. Станьте экспертом в своей области.
И конкурентов будет меньше. А это важно. Маленький магазинчик, где будет все – от иголки
до бензопилы – утопия. Ограничьте свое предложение, и у вас появится шанс стать
лучшим розничным продавцом в этом сегменте.

Слово «малый» по отношению к бизнесу звучит обидно. Но это не так. Гибкость и личный
подход к клиенту сделают свое дело.

Избегайте копирования, предлагайте уникальные оригинальные решения. Каким бы малым
предприятием вы не были, вас заметят.
Первое впечатление – ваш случай. С самого начала, что называется, держите марку.
Второго шанса не будет. Качество, точность и надежность – все это должно быть про вас.

Каждый человек, с которым вы сталкиваетесь, является вашим потенциальным клиентом.
Не стойте на месте, постоянно совершенствуйтесь. Иначе вы рискуете остаться позади
быстро шагающих конкурентов.

Прислушивайтесь и реагируйте на потребности ваших клиентов. Кто, как не они, скажут,
что им нужно! Покупатели должны чувствовать, что они важны вам. А потом своим друзьям
ни будут рекомендовать именно вас. А это дорогого стоит! Ведь это самый дешевый и самый
эффективный вид маркетинга.

Планирование – сила. Стройте планы. Всегда. Тогда все будет под контролем, без неприятных
неожиданностей.Конечно, всего предугадать невозможно. Но большое плавание не только у большого
корабля. Всё получится!

Найти хорошую идею для своего бизнеса можете на этом сайте <a href=http://p-business.ru/>p-business.ru</a>,
там же инструкции как создать бизнес с нуля и готовые бизнес-планы.

4 Douglasvic Douglasvic | E-mail | Web | 30. května 2017 v 1:29 | Reagovat

$50 No-deposit Bonus   <a href=http://gomail3.pw>Click here>>></a>

5 Desaoxinc Desaoxinc | E-mail | Web | 20. srpna 2017 v 9:46 | Reagovat

Это не совсем то, что мне нужно. Есть другие варианты?
2gj.ru

6 autumnnd1 autumnnd1 | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 3:48 | Reagovat

Striking pctures  
http://nudistbeach.xblog.in/?estefani
  erotic cars erotic vampire movies auto erotic asphyxia erotic webcomic erotic puzzle

7 Thomser Thomser | E-mail | 27. srpna 2017 v 16:29 | Reagovat

В нашем магазине самые лучшие цены на чай. Убедитесь сами: оптовые цены в розницу при заказе от 1 единицы.
<a href=http://alfa-coffee.com.ua/g3952642-kofe-badilatti/>акция на кофе Бадилатти с доставкой по городу</a>

8 marisolqp2 marisolqp2 | E-mail | Web | 27. srpna 2017 v 19:59 | Reagovat

Pron blog neighbourhood  
http://roleplay.sexblog.pw/?yvette
  erotic pictures erotic writings erotic france erotic art history sex tv

9 matthewub1 matthewub1 | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 17:46 | Reagovat

My fresh pron blog    
http://bigblackbooty.adultgalls.com/?post.kassandra
   erotic parties erotic underwear erotic dictionary erotic city prince

10 MichaelSaign MichaelSaign | E-mail | Web | 4. září 2017 v 1:11 | Reagovat

Дешево <a href=http://goodkeysss.ru>Steam key</a>

11 Ismaelexela Ismaelexela | E-mail | Web | 5. září 2017 v 5:21 | Reagovat

Новая информация об автомобилях <a href=http://autoisauto.ru/>autoisauto.ru</a>

12 joleneme11 joleneme11 | E-mail | Web | 11. září 2017 v 5:54 | Reagovat

Started untrodden snare predict
http://arab.egypt.adultnet.in/?entry-eve
yas afterlife lapsed studies let

13 tianp16 tianp16 | E-mail | Web | 12. září 2017 v 2:03 | Reagovat

My new project is bellow!
android hd wallpaper app kostenlose rpg games sexy videos android download live wallpaper app free app life
http://adult.android.market.sexblog.pw/?dispatch.colleen
mmorpg games 2015 my apps google play store online free games download operating system in mobile phones android download system

14 Alisainvipsydups Alisainvipsydups | E-mail | Web | 12. září 2017 v 6:54 | Reagovat

Начни ежедневно зарабатывать на рекламном рынке. Скачай Бизнес-план  
ПОКУПАЕМ ВРЕМЯ => <a href=https://buytime.info>Узнай, как это работает!</a>

15 MaggieLooge MaggieLooge | E-mail | Web | 13. září 2017 v 21:57 | Reagovat

Hello friends!
I am an official representative of private company which deals with all kinds of written work (essay, coursework, dissertation, presentation, report, etc) in short time.
We are ready to offer a free accomplishment of written work hoping for further cooperation and honest feedback about our service.
Send your work topics to our email: discount@edu-paper.com. This offer has limited quantities!!!
Details on our website:
https://stud-trust.biz

16 Coffeeser Coffeeser | E-mail | 14. září 2017 v 7:56 | Reagovat

История Старбакс началась в Америке еще в далеком 1971 году, но с того времени по всему миру действует уже около 16 тыс. кофеен, которые предлагают лучший кофе во всем его разнообразии. А цена в них вполне соответствует предложенному качеству напитка. Принято считать, что такую популярность кофейням принесло, в первую очередь, наличие единого ассортимента и похожая уникальная атмосфера во всех заведениях.

17 silviabc3 silviabc3 | E-mail | Web | 16. září 2017 v 2:04 | Reagovat

Unsparing porn galleries    
http://bigblackbooty.adultgalls.com/?private-aisha
  men name rings extreme cock sucking mother daughter easter dresses aged hot mom

18 krystalwl11 krystalwl11 | E-mail | Web | 16. září 2017 v 4:26 | Reagovat

Free gay images  
http://yaoi.erolove.in/?page_aron
  gay strip aussie gay gay penguins gay rights history gay pokemon

19 JosephLEM JosephLEM | E-mail | Web | 19. září 2017 v 2:16 | Reagovat

Сделать маникюр можно здесь <a href=http://french-foto.ru/>french-foto.ru</a>

20 Claudetaica Claudetaica | E-mail | Web | 23. září 2017 v 18:43 | Reagovat

Последние новости строительства здесь <a href=http://distroy.ru/>distroy.ru</a>

21 JamesSlura JamesSlura | E-mail | Web | 27. září 2017 v 5:58 | Reagovat

Последние женские новости здесь <a href=http://delodom.com/>delodom.com</a>

22 ronox2 ronox2 | E-mail | Web | 27. září 2017 v 18:36 | Reagovat

Daily updated sissy blog
   cb 6000 xs sissy chastity blog the best movies action 2015  
http://sissy.adultnet.in/?blog.felicia
  ШЇШ§Щ†Щ„Щ€ШЇ Ъ©Щ„ЫЊЩѕ Щ‡Ш§ЫЊ ШіЪ©Ші kids clothing brands erotic clothes famkous women in agriculture ex dirty old man medical marijuana grower dictionary english gramamr western feminism definition

23 AnzelaGlymn AnzelaGlymn | E-mail | 27. září 2017 v 23:07 | Reagovat

<a href=http://www.s-volvo.ru/texnicheskoe-obsluzhivanie/> то автомобилей Volvo xc70 на Полярной улице Медведково ,качество гарантируем </a>

24 Jamesfat Jamesfat | E-mail | Web | 28. září 2017 v 0:13 | Reagovat

Последние модные стрижки здесь <a href=http://chyolka.ru/>chyolka.ru</a>

25 Sandragluff Sandragluff | E-mail | Web | 1. října 2017 v 22:06 | Reagovat

<a href=https://www.youtube.com/watch?v=ebmfDxwzoLc>YOYO опять не подвело</a>

26 mesReofs mesReofs | E-mail | Web | 4. října 2017 v 12:51 | Reagovat

Excuse, that I can not participate now in discussion - there is no free time. I will be released - I will necessarily express the opinion on this question.
<a href="https://vestapugh.wordpress.com/">cfj</a>

27 Sidempox Sidempox | E-mail | 7. října 2017 v 4:33 | Reagovat

[url]http://awtodor.ru/index.php?productID=23307    [/url]

28 roxiebc60 roxiebc60 | E-mail | Web | 11. října 2017 v 1:26 | Reagovat

Started unusual snare predict
http://arab.aunties.porndairy.in/?post-kaylyn
captured private windows tajik dawa

29 claraqb18 claraqb18 | E-mail | Web | 11. října 2017 v 18:29 | Reagovat

After my modish contract
http://pattaya.girls.blogporn.in/?entry-alicia
poem went loading chating zaman

30 leslieet1 leslieet1 | E-mail | Web | Pondělí v 7:17 | Reagovat

Sissy tales blog
   modern contemporary artists sex cartoons free kids dress girl  
http://sissyabuse.blogporn.in/?read.trinity
  gymn workouts tube fitting contemporary art issues best games free online sundresses for older women out of africa shop cape town sexy video free movies transvestite dressing service uk

31 maricelals69 maricelals69 | E-mail | Web | Včera v 11:02 | Reagovat

Эротические фото с голыми женщинами и девушками
http://krasivye.blondinki.replyme.pw/?blog-keira
Галерея порно фото чтобы взрослых

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama